Zajęcia "Zdrowy kręgosłup" Warszawa

Zajęcia „ZDROWY KRĘGOSŁUP” opierają się na treningu wzmacniająco-stabilizującym, wzbogaconym o elementy pilatesu i stretchingu.

Kiedy warto zapisać się na zajęcia?

Celem zajęć „ZDROWY KRĘGOSŁUP” prowadzonych w Centrum Ortopedii i Rehabilitacji FIMEDICA w Warszawie jest redukcja bólu kręgosłupa, obniżenie wzmożonego napięcia mięśniowego oraz wzmocnienie mięśni posturalnych. Ćwiczenia stymulują poprawę postawy ciała, a tym samym wygląd całej sylwetki. Wykorzystywane w zajęciach elementy treningów pilates dodatkowo wzmacniają wewnętrzne mięśnie stabilizujące kręgosłup, poprawiają propriocepcję oraz równowagę i znacząco redukują stres. Każdy element ćwiczeń pilates wykonywany jest przy pełnej kontroli napięcia mięśni, dzięki czemu po odpowiedniej modyfikacji ćwiczenia są bezpieczne dla wszystkich osób mających dolegliwości związane z kręgosłupem. Z kolei stosowane w zajęciach elementy strechingu  pomagają bezpiecznie i prawidłowo rozciągać i uelastyczniać mięśnie.

Zajęcia zdrowy kręgosłup Klinika Fimedica Warszawa

Zajęcia wyróżnia ich łagodny charakter, dzięki czemu są odpowiednie są dla wszystkich osób niezależnie od wieku.

Zapraszamy na zajęcia prowadzone w małych kameralnych grupach (maksymalnie do 6 osób), gdzie pod czujnym okiem profesjonalnych fizjoterapeutów wszystkie ćwiczenia wykonasz prawidłowo i bezpiecznie.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na zajęcia – telefonicznie lub online.