Aby umówić wizytę, zadzwoń! 665 666 728 (22) 622 19 38

DR N. MED. PAWEŁ SKOWRONEK

ORTOPEDA

Paweł Skowronek - ZnanyLekarz.pl

Specjalista ortopedii

W 1996 r. ukończył Warszawską Akademię Medyczną, a od 2005 r. posiad II stopień specjalizacji. Od 1997 roku jest asystentem i starszym asystentem Warszawskiej Kliniki Ortopedii i Traumatologii oraz starszym asystentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie chirurgiczne zdobywał na oddziałach chorób stawów biodrowych,, kolanowych i traumatologii.

Współpracownik kilku szpitali komercyjnych i państwowych, wykonujących małoinwazyjne zabiegi operacyjne dla szerokiej grupy pacjentów, m.in. Szpital Dzieciątka Jezus w Warszawie przy ul. Lindleya oraz Centrum Medyczne Damiana w Warszawie.
Jest pionierem technik małoinwazyjnych z dostępu przedniego stawu biodrowego. W swoim dorobku zawodowym ma ponad 400 wykonanych protezoplastyk z użyciem tego nowoczesnego dostępu operacyjnego oraz ponad 1500 różnego rodzaju alloplastyk i rewizji.

Jest też wieloletnim nauczycielem akademickim, uczestnikiem i prelegentem krajowych oraz międzynarodowych zjazdów chirurgów ortopedów. Jest też szkoleniowcem i trenerem technik małoinwazyjnych w kraju i za granicą.

Zakres leczenia ambulatoryjnego:

– choroby stawów biodrowych i kolanowych
– choroby kręgosłupa
– zmiany urazowe i pourazowe

Ortopeda, Fimedica, Warszawa, ul. Nowogrodzka, prywatna opieka medyczna

DR N. MED. PAWEŁ SKOWRONEK - SPECJALIZACJA

DR N. MED. PAWEŁ SKOWRONEK - CENTRUM WIEDZY

Zamknij menu