Marcin Grubaortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Od 2009 roku związany z Kliniką Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku.

 

Sprawdź profil naszego specjalisty na ZnanyLekarz.pl

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia operacyjnego (artroskopie stawu kolanowego, biodrowego, skokowego, łącznie z operacjami rekonstrukcyjnymi więzadeł, łąkotek, plastyką chrząstki ), leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, zespołów bólowych kręgosłupa, zaburzeń zrostu i entezopatii oraz szeroko pojętej chirurgii urazowej kończyn dolnych i górnych.

Wykonuje USG stawów kolanowych u dorosłych.

 Zawodowo związany  z  Samodzielnym Publicznym Szpitalem  Klinicznym im. Prof. A. Grucy w Otwocku. Pracował i był stażystą m. in. w klinice leczenia chorób kręgosłupa Vertebralia w Warszawie i w Wiedniu. Wykładowca na kursach i zjazdach, m.in. na organizowanym przez CMKP kursie „Artroskopia biodra”. Uczestnik licznych kursów doskonalących z ortopedii i traumatologii narządu ruchu.