Marcin Gruba Fimedica

Marcin Grubaortopeda

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Od ponad 5 lat związany z Kliniką Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego SPSK im. A. Grucy w Otwocku.

Sprawdź profil naszego specjalisty na ZnanyLekarz.pl

Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń narządu ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem małoinwazyjnego leczenia operacyjnego (artroskopie stawu kolanowego, biodrowego, skokowego, łącznie z operacjami rekonstrukcyjnymi więzadeł, łąkotek, plastyką chrząstki ), leczenia chorób zwyrodnieniowych stawów, zespołów bólowych kręgosłupa, zaburzeń zrostu i entezopatii oraz szeroko pojętej chirurgii urazowej kończyn dolnych i górnych.

Wykonuje USG stawów kolanowych u dorosłych.

Doświadczenie zdobywa w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im.Prof. A. Grucy w Otwocku oraz na licznych kursach, stażach. M. in. odbył staż i pracował w klinice leczenia chorób kręgosłupa Vertebralia w Warszawie i w Wiedniu. Wykładowca na kursach i zjazdach, m.in. organizowanym przez CMKP kursie „Artroskopia biodra”. Uczestnik licznych kursów doskonalących z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.