Małgorzata Drwięga-OstaszewskaOrtopeda, Ortopeda dziecięcy, USG

Specjalista ortopedii, traumatologii i ultrasonografii (USG)

 

Sprawdź profil naszego specjalisty na ZnanyLekarz.pl

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ortopeda dziecięcy z 9-letnim stażem pracy na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w SPSK im. Prof. A. Grucy w Otwocku. Ukończyła szereg szkoleń z zakresu ortopedii I traumatologii dziecięcej, chirurgii ręki, mikrochirurgii oraz USG narządu ruchu. Ukończyła między innymi trylogię kursów z ortopedii i traumatologii dziecięcej EPOS-EFORT BAT w Wiedniu. Odbyła również kilkumiesięczny staż w Oddziale replantacji kończyn, mikrochirurgii, chirurgii ręki i chirurgii ogólnej w Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy.

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem rozwojowej dysplazji stawu biodrowego, a od wielu lat prowadzi poradnię preluksacyjną, wykonując USG stawów biodrowych u noworodków i niemowląt.

Zajmuje się szeroko pojętą ortopedią i traumatologią dziecięcą diagnozując i lecząc wady postawy, wady rozwojowe, schorzenia ortopedyczne oraz urazy narządu ruchu u dzieci. Wykonuje również USG układu mięśniowo-szkieletowego u dzieci i dorosłych. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń ortopedycznych i urazów u dorosłych, przy czym szczególnym zainteresowaniem darzy chirurgię ręki.

 

 

 

 

 

Ortopeda, Traumatolog, USG, Fimedica, Warszawa, ul. Nowogrodzka, prywatna opieka medyczna