Aby umówić wizytę, zadzwoń! 665 666 728 (22) 622 19 38

DOMINIKA CREDO

DIETETYK KLINICZNY

Specjalista dietetyki

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie na Oddziale Endokrynologii i Pediatrii. W kręgu jej zainteresowań znajduje się dietetyka kliniczna, a w szczególności profilaktyka i leczenie chorób dietozależnych, głównie u małych pacjentów.

Na co dzień prowadzi edukację żywieniową wśród dzieci z niedoborem masy ciała, nadwagą oraz otyłością i zaburzeniami z nią związanymi (nieprawidłowa gospodarka lipidowa i węglowodanowa, insulinooporność, stłuszczenie wątroby).

Uważa, że podstawą efektywnego leczenia otyłości u najmłodszych jest zaakceptowanie przez dziecko proponowanych zmian w sposobie żywienia oraz zaangażowanie całej rodziny w stworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Prowadzi również konsultacje dietetyczne dla osób dorosłych w ramach profilaktyki i leczenia chorób dietozależnych, a w szczególności nadwagi i otyłości – w tym dla osób z zaburzeniami gospodarki lipidowej i węglowodanowej (podwyższone stężenie cholesterolu i trójglicerydów, nieprawidłowa tolerancja glukozy).

Dietetyk, Fimedica, Warszawa, ul. Nowogrodzka, prywatna opieka medyczna

Zamknij menu