Aby umówić wizytę, zadzwoń! 665 666 728 (22) 622 19 38

Osteopatia wisceralna postcovidowa

Bóle głowy, duszności, bóle mięśniowa, a także ogólne osłabienie i zmęczenie, z tymi problemami muszą mierzyć się nie tylko osoby zakażone korona wirusem, ale również te, które chorobę mają już za sobą. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że takie objawy mogą utrzymywać się nawet do kilku miesięcy po przebytej chorobie, dlatego nie należy pozostawiać powrotu do zdrowia przypadkowi. Osoby cierpiące na dolegliwości po przebytym Covid-19 mogą przyspieszyć swój powrót do pełnej sprawności, korzystając z wisceralnej  osteopatii postcovidowej.

Osteopatia postcovidowa
Osteopatia postcovidowa

Wisceralna Osteopatia Poscovidowa

Jeżeli po przebytym zakażeniu korona wirusem męczy nas uporczywy kaszel, zadyszka, duszności, czy bóle, to nie powinniśmy zwlekać z podjęciem się leczenia w postaci osteopatii wisceralnej i technik na Autonomiczny Układ Nerwowy

Osteopatia postcovidowa

postcovidowej. Ten rodzaj terapii pomoże nam poczuć się w pełni sił, w znacznie krótszym czasie. Większość osób, które przeszły zakażenie odczuwa jego skutki o różnym nasileniu i warto zadbać o to, aby maksymalnie skrócić ten czas, ponieważ negatywnie wpływa on zarówno na nasze samopoczucie, jak i na wszystkie dziedziny naszego życia, takie jak np. praca, czy życie rodzinne.

W jaki sposób może pomóc nam wisceralnaosteo patia pocovidowa? wisceralna Osteopatia postcovidowa skupia się na zabiegach manualnych, które pomagają przeciwdziałać dysfunkcjom tkankowym i stawowym, dzięki czemu chorzy mogą odczuć ogromną ulgę i poprawę samopoczucia już po kilku pierwszych zabiegach. wisceralna Osteopatia postvodidowa oddziałuje na cały organizm, między innymi na układ kostno-stawowy, układ nerwowy, narządy, tkanki, a także w dużej mierze na psychikę. To połączenie pozwala na pomoc pacjentom, których objawy po covidowe mają różne stopnie zaawansowania.

Wisceralna  Terapia Osteopatyczna Postcovidowa

Kto powinien z niej skorzystać?

Do specjalisty z dziedziny osteopatii postcovidowej może wybrać się każdy, kto odczuwa negatywne skutki przebytej choroby. Wielu pacjentów narzeka na zadyszkę, czy bóle mięśniowe, które towarzyszą im podczas codziennych czynności takich, jak sprzątanie, czy chodzenie po schodach. Warto pamiętać o tym, że nie jesteśmy skazani na te objawy, możemy wyeliminować je ze swojego życia znacznie wcześniej, niż przed upływem kilku miesięcy. Osteopatia postcovidowa niesie pomoc zarówno osobom, które odczuwają lekkie niedogodności, jak i tym, których objawy utrudniają życie w stopniu znacznym ze względu na swoje nasilenie.

Wybierając się do specjalisty, który prowadzi osteopatię po covidową, nie potrzebujemy skierowania, dzięki czemu oszczędzamy czas i możemy rozpocząć swoją terapię praktycznie od zaraz. Specjalista dobierze taki rodzaj i intensywność terapii, który będzie odpowiedni nie tylko dla naszych objawów, ale również dostosowany do naszych możliwości i naszego trybu życia. W połączeniu z tlenoterapią w komorze hiperbarycznej i treningiem oddechowym przynosi zdecydowana poprawę stanu zdrowia.

Pamiętajmy o tym, że zdrowie jest niezwykle cenne, a następstwa korona wirusa mogą pozostać z nami na długo, jeżeli nie podejmiemy się próby ich zminimalizowania i skrócenia czasu ich trwania poprzez wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Zobacz również: Rehabilitacja postcovidowa | Fizjoterapia Warszawa | Masaż Warszawa | Badanie EMG | Blokada kręgosłupa

Zamknij menu