Opinia o Bartosz Pecarz

Szanowni Państwo,

Pragnę się podzielić opinia na temat nowego Centrum Leczenia Kręgosłupa i Stawów w Warszawie, z którego zaczęłam korzystać. Nie lobię oceniać miejsca po pierwszej wizycie, dlatego byłam więcej razy i moje odczucia z pierwszej się tylko potwierdzają. Jestem bowiem zaskoczona – tym razem pozytywnie!

Nie dość, ze już po wejściu spotyka się mila recepcjonistkę, uderza w oczy czyste i bardzo przyjemne dla oka wnętrze. W takich miejscach zawsze boje się, ze za te przyjemność będę musiała słono zapłacić – ale tutaj stało się inaczej!

Osobiście cierpię na bole i zawroty głowy i dotychczas spotykałam się z niezbyt przychylna dla mnie terapia – masaże, które niewiele pomagały i środki przeciwbólowe… A próbowałam w rożnych miejscach i za sporo pieniędzy. Dziś wiem, ze poszły na marne…

Polecam wiec na podobne dolegliwości Pana Bartosza Pecarza! Przy nim człowiek czuje, ze on rzeczywiście wie, co robi oraz ze interesuje się Waszymi dolegliwościami. To człowiek, o jakich mówi się, ze zostali obdarzeni talentem z wyższej polki! Już po pierwszym zabiegu czułam ulgę i jest coraz lepiej.  Co wiecej, za rozsądne pieniądze – tutaj mam pewność, ze nie wyrzucam je w błoto.

Reasumując, w końcu w Warszawie pojawiła się przychodnia, która wygląda obiecująco na stronie internetowej i „na żywo” jest tak samo – gorąco polecam!!!

AK