Opinia o Bartosz Pecarz

“Od ponad miesiąca biorę udział w zabiegach terapii manualnej u Pana Bartka Pecarza. Jestem rok pooperacji kręgosłupa lędźwiowego (fenestracja dysku L5-S1). Od czasu powrotu do pracy zawodowej miałam ciągłe bóle dolnego odcinka pleców i bioder. Chodziłam do różnych specjalistów (neurolodzy, ortopedzi, rehabilitanci) i wszyscy twierdzili, że operacja została zrobiona bardzo dobrze i nie umieli znaleźć przyczyny tych bólów. Jedyną forma leczenia były leki przeciwzapalne. Prowadzona w innych placówkach rehabilitacja również nie pomogła a czasem nawet pogarszała sytuację.
Do Pana Bartka skierował mnie Dr Janusz Kurek – wspaniały specjalista, który od razu stwierdził, że źródłem moich problemów jest dysfunkcja ruchowa i jako jedyny lekarz zalecił odstawienie leków!
Pan Bartek bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów – przeprowadza szczegółowy wywiad, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Ma duże doświadczenie w pracy z pacjentami i trafnie, szybko stawia diagnozę,  indywidualnie dobiera ćwiczenia do pracy w domu (daje je pacjentom na płytach DVD). Kompleksowo patrzy na pacjenta, analizuje postawy przyjmowane w pracy, zaleca odpowiednie meble do pracy, poleca ośrodki rehabilitacyjne wyjazdowe.
NIGDY PRZEDTEM NIE SPOTKAŁAM TAKIEGO SPECJALISTY! WRESZCIE MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ W ŻYCIU CODZIENNYM. ŻAŁUJĘ, ŻE WCZEŚNIEJ NIE TRAFIŁAM DO TEJ PRZYCHODNI –  CZAS SPĘDZONY WCZEŚNIEJ NA REHABILITACJI NIE BYŁBY ZMARNOWANY.
POLECAM FIMEDICA!”