Aby umówić wizytę, zadzwoń! 665 666 728 (22) 622 19 38

Rehabilitacja – jak się do niej przygotować?

Wiele osób, które decydują się na skorzystanie z usług rehabilitanta w Warszawie, odczuwa stres przed pierwszą wizytą w jego gabinecie, jednak zupełnie niepotrzebnie. Pacjenci nie zawsze wiedzą co czeka ich w gabinecie i jak powinni przygotować się do rehabilitacji i często to właśnie jest przyczyną stresu. Jakie kroki powinniśmy podjąć jako pacjenci przed pierwszą wizytą w gabinecie rehabilitacyjnym?

(więcej…)

0 Komentarzy

Na czym polega terapia tlenowa w Warszawie?

Terapia tlenowa w Warszawie jest coraz bardziej powszechną metodą leczenia wielu schorzeń, w tym również chorób nowotworowych. Pacjenci, u których regularnie stosuje się ową metodę, zauważają poprawę samopoczucia oraz pozytywny wpływ na sen, układ krążenia i złagodzenie uciążliwych bólów. Na czym więc polega terapia tlenowa i kto może z niej skorzystać?

(więcej…)

0 Komentarzy

Rehabilitacja vs fizjoterapia w Warszawie- czym różnią się oba terminy?

Wielu z nas spotkało się w swoim życiu z pojęciem rehabilitacji i pracą rehabilitanta, jednak w przypadku fizjoterapii bywa różnie. Pacjenci kojarzą fizjoterapeutę w Warszawie jako osobę związaną z niekonwencjonalnymi metodami, co skutkuje negatywnym podejściem do całego procesu leczenia. Czym więc różni się praca fizjoterapeuty od codziennych obowiązków rehabilitanta?

(więcej…)

0 Komentarzy

Migrena, czy da się ją pokonać?

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył migreny, wie, że nie jest to zwykły ból głowy. Migrena powoduje nie tylko pulsujący, intensywny ból, ale może powodować również mdłości, wrażliwość na światło i szereg innych objawów. Czy migrenę da się pokonać?

(więcej…)

0 Komentarzy

Osteoporoza – wyzwanie warszawskich rehabilitantów

Przypomnij sobie czasy dzieciństwa i popularną zabawę w lekarza. Czy jako dziecko, Twoim marzeniem była praca w tym zawodzie? Osoba go wykonująca musi posiadać specjalistyczne wykształcenie medyczne, a to jaką drogę obierze zależy tylko od celi, które sobie wyznaczy. Przyjrzyjmy się więc bliżej, jednej z gałęzi medycyny czyli pracy rehabilitanta.

(więcej…)

0 Komentarzy
Zamknij menu