Grzegorz Popkowicz

Grzegorz PopkowiczFizjoterapia

Rehabilitant Grzegorz Popkowicz jest absolwentem Medycznego Studium Zawodowego nr 4 w W-wie oraz Wyższej Szkoły Mazowieckiej Wydziału Fizjoterapii w W-wie. Były pracownik Medi-Systemi w ośrodku Konstancja gdzie zajmował się pacjentami po uszkodzeniach czaszkowo-mózgowych, głównie po stłuczeniach pnia mózgu, wylewach, guzach.

Obecnie specjalizuje się w rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej a także w rehabilitacji dzieci i niemowląt, więcej o specjaliście na www.cernio.pl

 

Praktykował w Bydgoszczy pod kierunkiem prof. Talara Tam zdobył ogromną wiedzę teoretyczną jak również praktyczną z zakresu rehabilitacji neurologicznej, w tym metod terapeutycznych takich jak Bobath oraz PNF.

Grzegorz Popkowicz Stworzył własny program (oparty na doświadczeniu) do pracy z osobami w śpiączkach mający na celu wybudzenie oraz doprowdzenie pacjenta do jak najlepszej formy fizycznej i psychicznej.  Od 2004r współpracuje ze Stołecznym Stowarzyszeniem Osób z Chorobą Parkinsona, zajmuje sie rehabilitacją domową.

Zapraszamy na rehabilitację domową