Opinia o dr Tomasz Kozieł

Witam

Chciałabym  podzielić się swoja opinią:

31.12.2010 jeżdżąc na nartach odniosłam kontuzję kolana. Zerwałam więzadło poboczne piszczelowe.

Jeden z  rzekomo „najlepszych” chirurgów ortopedów we Wrocławiu dr Andrzejewski skierował mnie na operację do swojej prywatnej kliniki. Następstwem operacji miało być 40 szwów na nodze, tygodniowy pobyt w szpitalu, 4 tygodnie  w gipsie ,a następnie wielomiesięczna rehabilitacja z niepewnym rezultatem…….

Na szczęście polecono mi w Warszawie chirurga ortopedę dr T. Koziełła oraz klinikę Fimedica z zespołem rehabilitantów na czele których stoi Bartek Pecarz. W klinice spotkałam się z indywidualnym podejściem do pacjenta. Dr Tomasz Kozieł po wnikliwym badaniu i analizie wyników wykluczył  konieczność przeprowadzenia zabiegu operacyjnego. Poinformował mnie o sposobie postępowania z moją kontuzją oraz skierował mnie na rehabilitacje i ćwiczenia do Bartka P.

Właściwa diagnoza oraz odpowiednia rehabilitacja  przyniosła oczekiwany rezultat. Dzisiaj, to znaczy dwa miesiące później w czasie ,kiedy musiałabym właśnie zdejmować gips i zaczynać wielomiesięczną niepewną rehabilitację,  swobodnie się poruszam, nie odczuwam żadnego bólu. A nawet noszę już  szpilki . …

Jestem w pełni usatysfakcjonowana leczeniem w tej klinice. Wysoka jakość świadczonych usług oraz profesjonalna i przemiła obsługa personelu w pełni zasługują na najlepsza ocenę.

Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują fachowej, pelnej empatii pomocy.

Dziękuje i pozdrawiam cała załogę kliniki .
Aleksandra Stasinska